Новини

Головна » Статті » Події

ЛІТЕРАТУРНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ЕКСКУРС “ДЕНЬ, ЩО ЗМІНИВ НАШУ КРАЇНУ”

Віднедавна в українському календарі з’явився ще один пам’ятний день, як велике державне свято – 21 листопада – День Гідності та Свободи!

Революція гідності 2013 року стала важким іспитом для України, коли наш народ продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Про це йшла мова під час літературно-патріотичного екскурсу “ День, що змінив нашу країну”, проведеного провідним бібліотекарем бібліотеки-філії с. Шевченкове Марією Михнюк для працівників Шевченківської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Захід проведено з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події і Україні початку ХХІ століття й віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

В рамках проведення літературно-патріотичного екскурсу “День, що змінив нашу країну” бібліотекою було підготовлено інформаційну виставку “Україна – територія Гідності та Свободи”, здійснено прем’єру книги Н. Мартинця “Революція Гідності: поезія”, яку книгозбірні вручив спонсор в рамках акції “Подаруй бібліотеці книгу” та проведено бібліографічний дайджест “Єднаймося, браття українці, щоб не загинуть поодинці”.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та воїнів загиблих в АТО. 

День Гідності і Свободи важливе свято, як ніколи, сьогодні, коли на сході України точиться неоголошена війна проти бандитських та сепаратистських формувань та їхніх російських прислужників. Ця боротьба консолідує українську націю і вимагає згуртування воєдино усіх частин українства, об’єднання всіх наявних сил в країні з метою якомога швидше вибити агресора з української землі. Відродження духу свободи, безумовно, забезпечить перемогу над ворогом і сприятиме утвердженню єдиної незалежної соборної України.

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (23.11.2016)
Переглядів: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість