Новини

Головна » Статті » Події

У СЕРЦІ ПОЛУМ'Я СВІЧІ НЕ ГАСНЕ

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодний мор, який забрав життя мільйонів наших земляків. Жорстокість Голодомору полягає передусім у тому, що голод не був наслідком стихійного лиха, посухи або неврожаю, - він став результатом навмисної політики більшовицького режиму.

Трагічній сторінці історії України була присвячена хроніко – документальна година «У серці полум’я свічі не гасне», проведена фахівцями відділу обслуговування Снятинської центральної районної бібліотеки.

У рамках заходу присутнім під звучання мелодії Томазо Альбіноні «Безкінечність Всесвіту» читалися вірші присвячені Голодомору, а також важливі факти з історії цих трагічних подій. Кульмінацією заходу став перегляд відеофільму «Великий злам», який розкрив присутнім причини виникнення страшної трагедії українського народу та її наслідки.

Учасники заходу вшанували світлу пам'ять жертв Голодомору хвилиною мовчання. На завершення прозвучала пісня Оксани Білозір «Свіча».

 Багато літ пройшло… Здавалося б  можна й забути, але в серці кожного з нас живе і буде жити пам'ять про найкривавішу трагедію людства – Голодомор! Виставка – реквієм «У серці полум’я свічі не гасне», яка представлена на юнацькому абонементі ще раз закликає кожного згадати трагічні для України 1932-1933 роки.

Схилімо голови у глибокій жалобі і щирій молитві за мільйони загиблих синів і доньок України та запалімо свічу пам’яті у вікнах наших осель цього скорботного вечора.

Кров мільйонів невинно закатованих українців, які стали жертвами геноциду, стукає в наші серця. Ми зобов’язані зробити все від нас залежне, щоби пам'ять про них завжди була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь як символ безсмертя нашого народу.

 

   

 

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (24.11.2016)
Переглядів: 190 | Рейтинг: 2.2/4
Вітаю Вас Гість