Новини

Головна » Статті » Події

ПРАВОВИЙ ТЕАТР В ІФОУНБ ІМ. ІВАНА ФРАНКА

23 листопада 2016 року працівники Снятинської центральної районної бібліотеки взяли участь у заході «Правовий театр». Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Івана Франка реалізовує проект «Залучення громадськості до реформ» у програмі ПОЛІС (Поліція і спільнота). Метою проекту є вибудувати плідну співпрацю між місцевою поліцією та громадськістю.

Саме в рамках цього проекту і був проведений захід «Правовий театр». Представниками між Снятинської ЦРБ були: зав. відділом краєзнавчої літератури Симотюк О. І. та бібліотекар краєзнавчого відділу Мороз М. І.

На цей раз гостям був запропонований «Правовий театр», в якому усі ролі, правопорушників, потерпілих та поліцейських, виконували колеги. Такий формат заходу надає можливість змоделювати ситуації, які можуть трапитись з кожним у повсякденному житті. Після розігрування, ситуації обговорювалися та пояснювалися патрульним поліцейським. Такі пояснення навчають, як правильно поводитися, як спілкуватися з поліцейським та як не потрапляти у такі ситуації.

Усі зі своїми завданнями справилися «на УРА!». Розважаючись та жартуючи засвоїли просте правило: «Будь відповідальним громадянином».
 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (25.11.2016)
Переглядів: 173 | Рейтинг: 4.8/5
Вітаю Вас Гість