Новини

Головна » Статті » Події

«НЕ ДАЙ СНІДУ ШАНС»

1 грудня відзначається у світі Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Скільки б про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен із нас вважає, що ця хвороба існує деінде, тільки не поруч із нами – не в моєму місті чи селі, не в моїй області, не в моїй країні. Проте, статистика – річ уперта і ми з Вами маємо нині страшні цифри: кожен 100 – й мешканець України – ВІЛ-інфікований. Нажаль, Україну визнано державою, яка від ВІЛ/СНІДу в Східній Європі постраждала найбільше, офіційно зареєстровано 49 тис. осіб, що мають статус ВІЛ-позитивних. Серед них майже 4 тис. дітей у віці до 14 років.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці-філії с. Вовчківці було проведено діалог для молоді «Не дай СНІДу шанс». Головною думкою нашого спілкування було те, що найдорожче у людини – це здоров’я. Для проведення діалогу було оформлено виставку-застереження, яка наповнена цікавими книжковими та періодичними виданнями «СНІД: подумай про майбутнє-обери життя». Кожен присутній отримав інформаційний буклет «Врятуй Україну від СНІДу».

Символ боротьби зі СНІДом - червона стрічка, як символ розуміння та солідарності в цій нерівній боротьбі, прикрасила груди молодих людей. На рахунку цієї хвороби вже безліч мільйонів людських життів, щорічно їх число зростає і цей рахунок вже давно не на нашу користь.

Необхідно згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, треба говорити про масштаби трагедії і про те, що чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства…

Присутня на заході молодь зробила висновок, що здоровий спосіб життя допоможе позбутися поганих звичок, знайти гармонію в житті, продовжити молодість і попередити захворювання. Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (28.11.2016)
Переглядів: 188 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість