Новини

Головна » Статті » Події

«ДОПОКИ ПАМ’ЯТЬ В СЕРЦІ НЕ ЗГАСАЄ»

Коли осінь устелює різнобарвним падолистом землю, у бібліотеках району щорічно проводиться день вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 р.р. Говорить поминальна свіча на честь мільйонів наших батьків і матерів , братів і сестер, безневинно піднятих косою голоду.

«Допоки пам’ять в серці не згасає» - під такою назвою проведено в бібліотеці-філії с. Орелець, годину-реквієм для учнів 7-8 класів.

Учні під керівництвом вчительки Кіцул Марини, схвильовано гортали сторінки книги «Моєї пам’яті печаль», яка була представлена зав. бібліотекою Надією Богданівною, біля книжкової виставки-трагедії  «Збудуймо пам`яті негаснучий собор». Молитва і запалені свічки за кожного, хто став жертвою Голодомору 1932-1933рр. Ми ще не виконали свій обов'язок перед мільйонами невинно убієнних. Ми мусимо згадати їх всіх поіменно, впорядкувати їх могили, навчити себе і своїх дітей приходити до них.

Сьогодні ще живі найстаріші люди, які самі пережили Голодомор і пам'ятають усі його жахи. Та завтра їх стане менше. З кожним днем ми втрачаємо свою живу історію.

Кров мільйонів невинно закатованих українців, які стали жертвами геноциду, стукає в наші серця, і ми зобов’язані зробити все від нас залежне, щоби пам'ять про них завжди була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, як символ безсмертя нашого народу.

Присутні на масовому заході,  запалили свічку пам`яті і всі разом  віддали шану померлим, схиливши голови у хвилині мовчання.
 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (28.11.2016)
Переглядів: 202 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість