Новини

Головна » Статті » Події

ГОДИНА-РОЗДУМ «СНІДУ – НІ, ЗДОРОВ’Ю- ТАК!»

Двічі ти життя не проживеш,

Не втрачай його

Вибери свій вірний шлях

І пройди його

Хай урок про СНІД

Тобі покаже хто ти є.

Скажем СНІДу – НІ !

Краще жити…

На жаль, людство ще не винайшло ліків проти СНІДу. Оскільки 1 грудня визнаний Днем боротьби зі СНІДом, працівники Снятинської дитячої бібліотеки для учнів 9-А класу ЗОШ №1 разом вчителем основ здоров’я Забродською Зориною Ігорівною провели годину-роздум «СНІДу – Ні, Здоров’ю - Так!»

Бібліотекар Тетяна Швець навела сумну статистику жертв цієї страшної хвороби у світі та Україні, а також назвала імена відомих людей, життя яких обірвав СНІД. Вчитель основ здоров’я Зорина Ігорівна  розповіла про шляхи інфікування та методи профілактики СНІДу, про те що хворі на СНІД потребують особливої уваги, дбайливого, душевного ставлення друзів і родичів. На протязі всього уроку учні висловлювали своє бачення про ВІЛ-інфекцію та СНІД, ділилися своїми думками як попередити ВІЛ-інфікування.

По завершенні уроку бібліограф Вікторія Чичул, увазі присутніх презентувала тематичну підбірку літератури,  яка розкриває одну з глобальних проблем сучасності – проблему боротьби зі СНІДом, виховуючи в учнів дбайливе ставлення до свого здоров’я, уміння контролювати свої вчинки. Більш детально ознайомитись з літературою даної тематики учнів було запрошено завітати  до районної бібліотеки для дітей.

Бібліотекарі сподіваються, що після цієї зустрічі старшокласники задумаються над  цією проблемою, зрозуміють що їхнє здоров’я і безпека насамперед залежить від них. А ця розмова допоможе їм зробити правильний вибір у майбутньому. .

Людське здоров’я та життя – найбільші життєві цінності, вартість яких важко переоцінити. Відповідальне ставлення до їх збереження та якісного поліпшення – найбільше, що людина може зробити для себе та довколишніх.

Ніколи не забувайте дбати про своє здоров’я. Бо лише при здоров'ї можна здолати будь-які випробування, знайти гідне місце в житті.

  

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (01.12.2016)
Переглядів: 294 | Рейтинг: 5.0/4
Вітаю Вас Гість