Новини

Головна » Статті » Події

ЦІНУЙ КОЖНУ МИТЬ ЖИТТЯ

Життя, мов райдуга – яскрава й радісна,

Ти СНІДу «Ні» скажи, здоровим будь завжди.

Красу свою душі, цінуй та бережи!

Ще в середині минулого століття ніхто б і не подумав, що колись з’явиться хвороба, здатна знищити імунітет людини. У 1981 році у США було зареєстровано перші випадки дивної хвороби. Вона вражала імунітет людини, і вона ставала беззахисною перед будь-якою інфекцією.

1 грудня весь світ відзначає Міжнародний день боротьби зі СНІДом – хворобою, яка не обійшла стороною не лише звичайних пересічних людей, але і багатьох знаменитостей.

Саме цього дня у НВК школі-ліцеї І-ІІІ ступенів м. Снятин було проведено годину корисного спілкування. До проведення заходу долучилися лікар-нарколог, районний спеціаліст – Боднар Сергій Іванович, лікар-снідолог кабінету довіри Снятинського району – Тимофійчук Мирослав Дмитрович, лікар підлітковий гінеколог – Гуленко Світлана Ярославівна, фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ - Зеленко Марія Василівна та Качмарська Мар’яна Мирославівна, працівник юнацького абонементу Снятинської ЦРБ – Бодаковська Катерина Степанівна.

Основна увага заходу була приділена розповіді та ознайомленню учнів із поняттями «СНІД» та «ВІЛ» та їх ознаками. Розповідь сприяла вихованню почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя, а також толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих людей.

Як наслідок, школярі отримали елементарні знання про СНІД, основні шляхи зараження цією хворобою та заходи щодо профілактики. Для ефективного засвоєння почутого матеріалу бібліотекар розробила інформаційні буклети, які роздала всім присутнім.

Проблемам ВІЛ/ СНІДу присвячена книжково-ілюстративна виставка «Цінуй кожну мить життя», що розгорнута на юнацькому абонементі Снятинської ЦРБ.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (01.12.2016)
Переглядів: 138 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість