Новини

Головна » Статті » Події

ЛІТЕРАТУРНИЙ ЕКСКУРС «ТРІУМФ І ТРАГЕДІЯ СТЕФАНА ЦВЕЙГА»

Стефан Цвейг належить до того покоління європейських  письменників, літературна популярність яких почалася разом з ХХ століттям. Його творчість була закликом до гуманізму. І йе надзвичайне милосердя до людини підкоряло всіх хто читав його твори. Стефан Цвейг працював у багатьох літературних жанрах – він виступає як поет, драматург, новеліст, есеїст, біограф та історик-романіст. Всі його твори окрилені любов’ю до всього кращого в людині, майже релігійним захопленням досягненнями світової культури від стародавніх до новітніх часів. І поєднанні з великим художнім талантом, все це створило те, що можна назвати феноменом Цвейга.

28 листопада виповнилося 135 років від дня народження Стефана Цвейга. Ця дата стала приводом для того, щоб розповісти користувачам про одного із самих популярних у світі австрійських письменників, книги якого захоплюють з перших до останніх сторінок.

Вдячними слухачами стали працівники Снятинської кредитної спілки. Провідний бібліотекар дорослого абонементу Снятинської ЦРБ  розповіла присутнім про життя та творчість письменника,  а бібліотекар сектору інноваційних технологій та електронних ресурсів презентувала буктрейлер на новелу Стефана Цвейга «Амок».

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (05.12.2016)
Переглядів: 179 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість