Новини

Головна » Статті » Події

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

1859 рік вважається роком виникнення волонтерства. Саме тоді французький письменник і журналіст Акрі Дюмон, вражений кривавими картинами битви при Сальфоріно запропонував ідею – створення Червоного Хреста – організації, яка працювала б на волонтерських засадах і надавала першу медичну допомогу пораненим бійцям.

У сучасній Україні волонтерство набуває масового поширення. Зараз волонтерство – потужний суспільний рух, спроможний приймати на себе частину повноважень державних соціальних установ. Волонтерська діяльність в Україні, хоча і не стала масовою, проте є такою, що дозволяє говорити про неї як про суспільне явище і є основою побудови та розвитку громадянського суспільства. Волонтери – важливі для суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи цим, що у житті є речі більш цінні ніж отримання матеріальної винагороди. Вони втілюють в собі найшляхетніші прагнення людства: прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

5 грудня 2016 року в читальному залі Снятинської ЦРБ було проведено круглий стіл присвячений Міжнародному дню волонтера. В його роботі взяли участь: заступник голови РДА – Гуцуляк І. М. міський голова – Шумко А. Б., військовий комісар Снятинського РВК, капітан – Мокастрицький Р. Я., директор Снятинського РЦСССДМ – Каравацька А. Р., а також почесні  волонтери. Найбільш активні та небайдужі були відзначені медалями та грамотами. До уваги присутніх була запропонована книжкова виставка «Україна – нація героїв», присвячена волонтерському руху та проведено огляд літератури «Вірні сини України».

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (05.12.2016)
Переглядів: 226 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість