Новини

Головна » Статті » Події

«НА КРИЛАХ ПОЕЗІЇ НЕОНІЛИ СТЕФУРАК»

10 листопада виповнилося  65 років відомій на Прикарпатті письменниці та журналістці Неонілі Стефурак. Вона - лауреат молодіжної премії ім. Мирослава Ірчана (1986), лауреат міської премії ім. Івана Франка (2000), лауреат обласної премії ім. Василя Стефаника (2007), член Національної спілки письменників з 19825 року, нагороджена медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» відзнакою ХІ форуму видавців, (ювілейного до 2000-ліття Різдва Христового) медаллю УГКЦ. У творчому доробку поетеси збірки: «Мелодія краплин», «За плугом сонці», «Голуби і леви», «Дикі яблука», «Спалах», «Проща», «Терноцвіт», «Сакральний простір: Листи до Бога», дитячі збірочки віршів «Кольорові гусенята», «Жива абетка», збірка вибраних поезій і малої прози та пісенний альбом, назву котрим дала незабутня пісня «Заметіль». Це тільки частина  з того, чим прислужилася рідному краю Неоніла Стефурак. Завдяки своїм творам наміцно утвердилася вона в слові, і, як цікава, своєрідна та оригінальна поетеса, здобула високу популярність та ім’я.

З нагоди ювілею відділ обслуговування Снятинської центральної районної бібліотеки підготував літературний альманах «На крилах поезії Неоніли Стефурак». До уваги працівників Снятинської централізованої бібліотечної системи були представлені прекрасні вірші Неоніли Стефурак, а також факти із біографії та замітки про творчість.

Вірші Неоніли Стефурак не можуть не хвилювати, бо вони писані серцем. Здається, що в неї є особлива кревність зі світом, зі всім живим на землі, тому її твори близькі і зрозумілі кожному серцю.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (08.12.2016)
Переглядів: 200 | Рейтинг: 3.8/4
Вітаю Вас Гість