Новини

Головна » Статті » Події

ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА - ЗНАЧИТЬ, ВЖЕ НАПОЛОВИНУ ВОЛОДІТИ НИМИ

Напередодні міжнародного свята,  Дня прав людини, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році, працівниками сектору соціокультурного забезпечення користувачів проведено для учнів 9 – 11 класів Снятинської ЗОШ – ліцею правову вікторину «Зняти свої права, - значить, вже наполовину володіти ними».

Для учасників вікторини були підготовані цікаві конкурси. Інтелектуальний штурм слугував своєрідною розминкою для юних правознавців.  

Кожен із учасників уявив себе у ролі юриста, виконавши завдання до конкурсу «Юридична консультація».

В конкурсі «Подорож» командам пропонувалося відгадати  за ілюстрацією, яке історичне місце на ній зображене та яка пам’ятка культури пов’язана з цією державою.

Також бібліотекарі сектору запропонували відгадати за описом речі, які знаходились у «таємній скриньці». Учні дізналися, що речі, які можуть знадобитись і працівникові охорони законності, і злочинцеві. Їх легко придбати у торговельній мережі і вони є предметами домашнього вжитку – це гумові рукавиці та поліетиленовий пакет.

Оскільки, юристи-професіонали повинні мати різнобічні знання, у тому числі – уміти швидко рахувати, командам запропонували виконати завдання конкурсу «Юридичний рахунок».

 Команди  попрацювали на славу. В результаті перемогла дружба. Учасники вікторини зрозуміли, що знати свої права – це вже наполовину володіти ними. На згадку про активну участь у правовій вікторині, працівники сектору вручили учням подяку.

 

 

   

 

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (10.12.2016)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість