Новини

Головна » Статті » Події

“УКРАЇНСЬКЕ ДИВО – ВАСИЛЯ ПИЛИПЮКА”

Напередодні свята Андрія Первозванного  працівник бібліотеки-філії села Русів провела презентацію книг фотохудожника Василя Пилип’юка “Українське диво – Василя Пилип’юка”. Ольга Іванівна розповіла учням Русівської школи про життєвий і творчий шлях фотомитця, проаналізувала його книги, тим самим заохотила кожного взяти їх у руки та переглянути самостійно.

Також цього дня бібліотекар запросила до книгозбірні отця Дмитрія Джуса, для того, щоб він  провів для дітей годину духовності присвячену апостолу Андрію: “Нехай лунають крізь віки мудрі проповіді Андрія Первозванного”.   Багато знають про це свято та не кожен знає чому його ми вшановуємо, тому отець Дмитро розповів, що Андрій був першим апостолом, якого покликав Ісус Христос. Учні довідалися у яких державах проповідував апостол,  зокрема і в Україні. На честь нього названо відому вулицю в Києві – Андріївський узвіз.

Дані заходи стали корисним додатковим наповненням знань для учнів Русівської школи. Діти були дуже задоволені тим, що взяли участь у заході.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (13.12.2016)
Переглядів: 271 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість