Новини

Головна » Статті » Події

ПОЕТИЧНЕ ЧАЮВАННЯ

 

Чай - найпопулярніший напій на Землі. «День чаю» відзначається щорічно 15 грудня.

Ідея відзначати «День чаю» практично витала в повітрі вже багато років. І після обговорення на всесвітніх громадських форумах в індійському Мумбаї в 2004 році і бразильському Порту-Алегрі, в особі Центру з освіти і Спілкування в 2005 році, дата 15 грудня стала носити назву «Міжнародний день чаю».

Тому в цей зимовий день всі охочі завітали в  Снятинську ЦРБ на поетичне чаювання «Слово зігріває душу, а чай - тіло». Працівники сектору соціокультурного забезпечення користувачів підготували викладку книг «Поезії на всі смаки», в якій невмируще слово Тараса Шевченка, Лесі України та Івана Франка, лірика Володимира Сосюри та Ліни Костенко, сучасні поезії рідного краю Марії Стрипчук – Палійчук, Мирослава Попадюка, Марії Фуштор та інших.

Присутні також дізнались про користь вживання різноманітних сортів чаю, правила його заварювання та, що у багатьох країнах по всьому світу існують унікальні багатовікові чайні традиції.

«День чаю» є чудовою можливістю поспілкуватися про поетичні шедеври, насолоджуючись цим цілющим напоєм.

Працівники сектору приєднуються до численних привітань на адресу всіх тих людей, хто весь цей час працює над тим, щоб у нас на столі був цей чудовий напій.

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (16.12.2016)
Переглядів: 393 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість