Новини

Головна » Статті » Події

«ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНА КОМПОЗИЦІЯ»ШАНУЄМО СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВІРШАМИ ТА ПІСНЯМИ»»

День Святого Миколая чудотворця відзначається 19 грудня. Святий Миколай є одним з найбільш шанованих християнських святих, відомий як Миколай Чудотворець. Святий отець Миколай здавна в нашого народу наділений великою пошаною.

В Україні свято на його честь ми святкуємо двічі на рік: навесні 22 травня згадуємо подію перенесення мощей цього святого до м. Барі (весняного «теплого» Миколая) та 19 грудня – свято Миколая Мир Лікійського, чудотворця (зимового Миколая).

Доказів про життя Святого Миколая збереглося мало. Одними з джерел є перекази Святого Андрія Критського (VII ст.) та монаха-студита Івана з Константинополя (V ст.).

В Будилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відзначали день Святого Миколая. До дитячого садка «Золота рибка»  та учнів школи завітав з подарунками Святий Миколай, в ролі якого виступив Степанюк Олег – член батьківського комітету школи.

Перед батьками, вчителями, глядачами виступили із віршами та піснями про Святого Миколая учні 1-го класу разом із класним керівником Плешкан Марією Миколаївною.

Із піснями про Миколая виступив аматорський колектив клубу с. Будилів, під керівництвом зав. клубом Кейван Г. М.

В бібліотеці-філії с. Будилів зав. бібліотекою оформила виставку-екібану «Свята, традиції українського народу», де користувачі могли ознайомитися із літературою про звичаї, традиції українців.

У зимову ніч Святий Миколай спускається із неба на землю. В своєму пишному вбранні іде від хати до хати, роздає щиро подарунки, благословляє, бажає усім дітям бути слухняними, любити батьків, шанувати працю, рости розумними, здоровими на благо України.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (19.12.2016)
Переглядів: 139 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість