Новини

Головна » Статті » Події

«ПОДАРУЙ ДИТИНІ РАДІСТЬ»

СМАКОЛИКИ, ІГРУШКИ, ОДЯГ ДЛЯ ДІТЕЙ ОРШІВСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ «РОМАШКА»

День Святого Миколая є особливо бажаним зимовим дитячим святом. За традицією, напередодні, діти пишуть листа до Святого, в якому розповідають про свої добрі та погані вчинки і просять про подарунки. В ніч з 18 на 19 грудня  Святий Миколай приносить дітям дарунки і кладуть їх у чоботи, розставлені ними на вікнах.

В перед день Святого Миколая бібліотекою-філією с. Орелець було проведено благодійну акцію «Подаруй дитині радість», з метою підтримки та допомоги діткам з Оршівського дитячого будинку «Ромашка». Під час акції  читачі, дорослі та діти, приносили до бібліотеки діткам чимало теплого одягу, взуття, солодощів та іграшок.

Завідуюча бібліотеки-філії с. Орелець разом із користувачами 17 грудня завітала до дитячого будинку «Ромашка» з подарунками, які принесли всі небайдужі цим самим даруючи частинку тепла та доброту серця тим, хто цього потребує.

Наші читачі є людьми, які не байдужі долі слабозахищених верств населення, до яких повною мірою відносяться і вихованці. Ніяка державна програма не замінить живого людського спілкування, тепла рук і доброти очей. Для всіх вихованців дитячого будинку «Ромашка» було накрито «солодкий стіл», діти ласували печивом, цукерками. Саме ці щасливі оченята стають певною мотивацією для проведення таких акцій і в подальшому. Також доповненням до солодких подарунків були книжкові подарунки. Бібліотека дитячого будинку поповнилася двома книгами – книгою Покутського письменника Миколи Калачика «Сік землі» та хрестоматією для дітей старшого дошкільного віку «Мудра скриня для дитини».

Такою небайдужою людиною, що всією душею переживає за свою справу і за кожного малюка, є директор дитячого будинку «Ромашка» - Танасійчук Ольга Тарасівна, яка прикладає багато зусиль щоб діткам жилося, як в повноцінній родині.

Завідуюча бібліотекою – філією Надія Богданівна дякую всім читаючим сім’ям, хто не залишився байдужим до чужих проблем.

Дорослі ж зберігають у таємниці свою причетність до подарунків для того, щоб діти вірили в диво, завершуване Св. Миколаєм і вчилися милосердя в нього.

Святий Миколаю,

Прийди до нас з раю,

Принеси нам дари

Кожному до пари.

Цукерки смачненькі,

Булочки пухкенькі,

Книжечок багато

Читати у свято.

 М. Підгірянка

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (19.12.2016)
Переглядів: 299 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість