Новини

Головна » Статті » Події

СВЯТО-СЮРПРИЗ «ГОСТИНЦІ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

19 грудня увесь християнський світ відзначає день Святого Миколая.

Урочистий спів лунає в храмах і церквах, Україна величає Миколая-чудотворця, покровителя подорожуючих, Божого благодійника, заступника усіх людей.

Для дітей цей день наповнений великою радістю і веселим сміхом, адже зранку під своїми подушками вони знаходять чудові подарунки, які були і є незмінним атрибутом цього свята.

Відзначати день святого Миколая в Снятинській районній дитячій бібліотеці вже стало доброю традицією. Працівники бібліотеки готують для глядачів цікаве театралізоване дійство, оформляють імпровізовану авансцену, разом із учнями читають вірші, співають пісень. В такий спосіб  ми величаємо святителя, почитаємо пам’ять про нього, дотримуючись давніх українських традицій.

Цього року  в день урочистого свята Миколая бібліотекарі підготували для найменших школярів – учнів 1-х класів Снятинської ЗОШ ім. В. Стефаника свято-сюрприз «Гостинці від  Святого  Миколая». Свято проходило з  слайд-переглядом  церковних ікон із зображенням святого, розповіддю-коментарем про церкви Святого Миколая. Принесли дітям радість і перегляд мультиплікаційного фільму та святкове музичне привітання від Національної бібліотеки України для дітей. Костюмовану інсценівку  зіграли для присутніх Том'як Анастасія та Ольга, Валовська Анастасія та Бордун Вікторія, які є активними читачами бібліотеки.

Але найбільшою радістю для дітей були, звичайно, подарунки, які їм вручив сам Святий Миколай.

Святий Миколай лише раз на рік відвідує землю, виявляє свою неземну любов до дітей, щоразу дарує казкову таємницю дорослим і дітям.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (19.12.2016)
Переглядів: 208 | Рейтинг: 5.0/5
Вітаю Вас Гість