Новини

Головна » Статті » Події

МИКОЛАЯ ЗУСТРІЧАЙМО В ЦЕЙ СВЯТИЙ ВЕЛИЧНИЙ ЧАС

Вже довкола біліють сніги. Мороз розмалював мережаними візерунками вікна. Дерева обсипав іній. Вся природа ніби прибралася до казки, в яку вірить і з особливим нетерпінням чекає кожна людина. А десь високо-високо в небі у цю ніч можна почути срібні дзвіночки — то на санчатах їде Святий Миколай.
Їдуть санчата поміж зірочками, переїжджають із хмарки на хмарку, дзвоники ніжно дзвонять, а старий місяць весело посміхається. Він знає, що в цю ніч всі мусять бути щасливі! І ті, що роблять подарунки, і ті, кому їх роблять. Бо найбільше щастя в житті — це робити добро.

Свято Миколая – це найулюблінше свято дітей та дорослих. Його святкують в Україні 19 грудня. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей та найбільш слухняних та чемних дітей. Також Святий Миколай не обминув і церкву «Вознесіння Господнього» с.Стецева Української Православної Церкви Київського патріархату, у якій для дітей та дорослих залишив гостинці. Бібліотекар дорослої бібліотеки – філії спільно з о. Юрієм та дітьми недільної школи провели духовну екскурсію « Свято Миколая вже прийшло до нас». Обдаровані діти артистично прочитали  вірші про святого Миколая, про його чудеса , про добро, а також вони  пообіцяли бути слухняними та добрими і Юрій роздав подарунки , які залишив Миколай.

Для маленьких стає чарівною казкою, коли Миколай невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає,а Миколай залишається. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх. З такими прекрасними словами та подарунками завітали о. Юрій, бібліотекар та діти недільної школи  до людей територіального центру стаціонарного догляду, який знаходиться в с. Стецева.

Отець Юрій відслужив молебен до Святителя Миколая, а  діти  прочитали  вірші після, яких були роздані подарунки для  людей похилого віку. Святий Миколай залашив подарунки  для одиноких людей і ми повинні постійно наслідувати добрі вчинки Його, а також виховувати почуття любові, поваги, турботи, чемності, щирості до інших; бажання зробити когось щасливим та робити добро оточуючим.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (20.12.2016)
Переглядів: 208 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість