Новини

Головна » Статті » Події

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОРОК

Є люди, як зорі. Вони згасають, а світло від них ще довго блукає всесвітом наших душ, нагадуючи кожному хто ми є.

Він ще змолоду поставив собі мету – Українську самостійну Соборну державу. Крок за кроком, стаття за статтею, книга за книгою, в’язниця за в’язницею йшов до цієї мети. У тому, що Україна повстала є, насамперед,  його – Чорновола  велика заслуга. Таким був на світанку української історії В’ячеслав Чорновіл.

У непроникному мороці комуністичної системи він вийшов у довгу і нелегку путь, і дві зорі світили йому й зігрівали душу – Свобода і Україна. В’ячеслав Чорновіл був найавторитетнішим політичним діячем нашої держави. Він був шанованим і в цілому світі. Належав до надзвичайно багатогранного й талановитого покоління шістдесятників.

Його талант шліфували мордовські табори. Там він став філософом і стратегом. І найважливіше: він був не з бронзи і не з мармуру. Був веселим і жвавим, з усіма рисами живої людини; вони лише відтіняли його масштаб, його дар схоплювати проблему зразу і в цілому, його вміння передбачати й вести...

На дорослому абонементі Снятинської центральної районної бібліотеки організовано виставку-роздум «Національний пророк». До уваги користувачів представлені праці В’ячеслава Чорновола у 10-ти  томах, цікаві документи, спогади, фотографії та вірші присвячені Великому Українцю.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (23.12.2016)
Переглядів: 184 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість