Новини

Головна » Статті » Події

«РАДІЄ ВКРАЇНА – ХРИСТОС РОДИВСЯ»

Нова радість стала,

Яка не бувала

Над вертепом звізда ясна

Увесь світ засіяла…

    Свят-вечір – одне з найбільш важливих родинних свят та один з найбільш магічних днів, який припадає на 6 січня, коли кожна сім’я і словом і ділом створює у своїй оселі атмосферу затишку, багатства, щастя, миру.

   На святий вечір готують 12 пісних страв. Першою традиційно слід куштувати кутю, а потім уже решту приготовленого, запивати узваром. Кутя – варена пшениця з медом та перетертим маком. Пшениця символізує вічність, а мед   - символ вічного щастя святих на небі.

      Цього дня  постять аж до появи вечірньої Зірки, яка сповіщає, що треба разом з родиною сідати за святковий стіл, молитися, прославляти колядками Предвічного Бога. Колядники – це вісники нового року, нової радості, доброї новини – Різдва Христового.

      7 січня особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної історії щирим і сповненим радості привітанням: «Христос рождається – славіте Його!»

      Свято Різдва Христового знаменує народження Нового Життя і належить до найвеличніших свят.

  З метою популяризації літератури про звичаї, традиції, обряди українського народу в краєзнавчому відділі Снятинської ЦРБ було проведено День інформації «Радіє Вкраїна – Христос Родився».

      Колектив краєзнавчого відділу Снятинської ЦРБ,  сердечно вітає Всіх з величним християнським святом – Різдвом Христовим, яке сприймається кожним з нас як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю. Бажаємо міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої Вам благодаті, веселих і щасливих свят!

З Різдвом Христовим!

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (04.01.2017)
Переглядів: 96 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість