Новини

Головна » Статті » Події

«ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – ВЕСЬ СВІТ ЗВЕСЕЛИВСЯ»

Незабаром у кожен дім прийдуть добрі зимові свята: світле Різдво, старий Новій рік та Водохреще. З далекої минувшини до наших днів дійшли народні традиції, звичаї та обряди цих свят. Різдво Христове - одне з найбільших християнських свят. Це свято радості і єднання людських душ. У цей день всі ми ніби заново народжуємося, залишаючи всі образи у минулому. Це свято покликане зробити нас кращими.
       Народився Ісус Христос уночі в убогій печері за містом Вифлеємом. Божа Мати, Діва Марія, сповила його і поклала до ясел із сіном. Коли пастухи, дізнавшись від Ангела Господнього про народження Спасителя, знайшли у вертепі немовля у яслах, то над ним засіяла велика зірка.

Про те, як відзначали українці ці свята  в давнину, розповість книжково-ілюстративна виставка «Христос народився – весь світ звеселився», оформлена в бібліотеці-філії для дітей с.Стецева. Читачі мають змогу перегорнути сторінки видань, щоб доторкнутись душею до глибини народної мудрості.

Родзинкою різдвяної виставки став паперовий ЗD вертеп, виготовлений дітьми, які входять до бібліотечного об’єднання «Книголюб». І нехай це тільки перші та невмілі кроки, проте діти стараються, їх захоплює творчість, вони хочуть навчатися, хочуть поділитись своїм вмінням з іншими, це - додатковий стимул займатися в гуртку. Діти знають, що їхня робота не даремна і комусь потрібна, що вони своїми роботами вносять у світ частку прекрасного.
Впродовж року на наших користувачів чекають цікаві різноманітні конкурси, зустрічі, розваги, а в ці дні вони разом з бібліотекарем  вітають всіх з Різдвяними святами.

Хай різдвяна добра казка
Подарує тепло й ласку,
Хай різдвяні світлі зорі
Знищать смуток весь і горе!
Щастя, радість і добро
Хай несе до вас Різдво!
Веселих свят!

  

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (05.01.2017)
Переглядів: 195 | Рейтинг: 4.8/4
Вітаю Вас Гість