Новини

Головна » Статті » Події

КОЛЯДУЮТЬ ЗОРІ НА РІЗДВО

Різдво Христове – велике християнське свято, день народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. Розпочинається Різдво 6 січня – Святий Вечір. Цей день в усіх асоціюється із такою смачною стравою як кутя. Символом цього свята – є зелена ялинка. Зірка, яка зазвичай красується на верхівці дерева – символ Віфлеємської зірки, що яскраво освічувала шлях волхвам до Ісуса Христа. Зазвичай Різдво в Україні – це родинне свято. У дні Різдва відбувається колядування – чудовий обряд, який зберігається поколіннями.

До величних Різдвяних свят в рамках акції «Ярмарок українських звичаїв» в читальному залі Снятинської ЦРБ представлена виставка-претенція «Колядують зорі на Різдво». Саме в цей час духовна радість обіймає кожного, прославляючи народження Христа.

На виставці представлена література про Різдво Христове, звичай українського народу, святкування Різдва. Домінує на виставці книга Л. Артюх «Звичаї українців у народному календарі». Книжка складається з двох частин – це історико-етнографічна характеристика святкової та обрядової їжі, а також опис найхарактерніших для тих подій народних страв, а також картини, які відповідають тематичні виставки.

Тож вітаємо читачів з Різдвом Христовим і бажаємо веселих свят, смачної куті, Божої благодаті! А також запрошуємо до Снятинської ЦРБ переглянути виставку на дану тематику. 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (10.01.2017)
Переглядів: 134 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість