Новини

Головна » Статті » Події

РІЗДВЯНЕ СВЯТО. РАДІЙМО ЛЮДИ

В домівку кожну рік за роком приходить Різдвяне свято. Радісна новина весь світ звеселила. Україну срібна зоря ясно освітила, ясно освітила й стала гомоніти, радуйтеся, веселіться українські діти!

Різдвяне свято нам завжди дарує любов і ласку до Ісуса Христа. Це найбільше земне свято. Сьогодні наш народ повертається до золотих традицій Різдва. І знову, як і багато століть тому звучать від хати до хати, від родини до родини традиційні різдвяні пісні – колядки. По всьому світу сповіщають колядники про народження Сина Божого.

Різдво Христове – велике свято. Його святкують не тільки в Україні, а й в усьому світі. І кожен народ вкладає в нього щось своє. До свята готуються заздалегідь. Перед Різдвом триває піст (відмова від гучних забав, відмова від м’ясних страв та солодощів).

В Різдвяну ніч народжується радість і не згасає тепле полум’я в серцях. Зникає біль і страх, зникає зло і ненависть. Лише добро і любов лишається в думках. Різдво Христове знов дарує нам надію, леліє віру нашу і любов. В Різдвяну ніч збуваються всі мрії. Нам ангели на крилах їх приносять знов.

Свято Христового Різдва торкає найтонші струни людської душі й кличе до радості. Серце кожного прагне пережити все, що відбулося в ту неповторну святу ніч у місті Віфлеємі.

На передодні Різдва в бібліотеці - філії с. Рож-Поле провідний бібліотекар Гаврищук Л.М. провела родинні посиденьки: «Радіймо люди», а також до свята оформлена книжкова виставка – «З Різдвом Христовим». На святі були присутні вчителі, учні школи, їхні батьки, гості і церковний хор. Мета свята ознайомити користувачів бібліотеки з Євангельською розповіддю про народження Ісуса Христа і значення свята Різдва Христового (Свят вечір, вертеп, колядки) розвивати інтерес до цих звичаїв, виховувати любов до Християнських цінностей та любов у родині.

Під час Різдвяних свят провідний бібліотекар підготувала і провела в храмі Божому Дмитрія Солунського Вертеп під назвою «Божі пастушки». У вертепі взяли участь активні читачі бібліотеки: Никіфорчук Мар’ян, Юрах Давид, Книж Владислав, Юрах Вадим, Королюк Денис.

Пастушки колядували, розповідали про добрі новини для дорослого й дитини. Що увесь світ звеселився бо Син Божий народився!

Після виступу настоятель церкви Отець Андрій подякував дітям за піднесений настрій у Божому Храмі і промовив такі слова: Слава Богу, слава за слова щирі, як Ісусик буде з нами будемо щасливі.
Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (11.01.2017)
Переглядів: 264 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість