Новини

Головна » Статті » Події

"БЛАГОДАТНЕ СЯЙВО РІЗДВА"

Різдво Христове - це свято радості і єднання людських душ. Напередодні цього величного християнського свята, 5 січня в бібліотеці-філії для дітей смт. Заболотів пройшла чудова передріздвяна зустріч з юними читачами бібліотеки і не тільки. Перш за все, відвідувачі мали змогу переглянути оформлену святкову книжкову виставку - вертеп "Благодатне сяйво Різдва". Користувачі бібліотеки познайомились з цікавими книгами, ілюстраціями присвяченими святу, переглянули цікаві факти про Різдво, які написані у поезії та прозі.

Увагу присутніх привернув вертеп, де присутні були усі різдвяні герої, символи та атрибути. Працівники бібліотеки розповіли про цикл зимових обрядових свят, про їх традиції святкування. З користувачами бібліотеки провели народознавчий лабіринт за книгою Василя Теслі "Різдвяна зірка".

 На юних читачів чекало багато цікавинок, які підняли настрій і подарували чудові святкові відчуття. Кращі знавці народних традицій були відзначені призом-книгою. Щира коляда "Нова радість стала" від юних читачів для бібліотекарів запалила радість очікування Святвечора та Різдва. Бібліотекарі Косович Віра та Бойчук Світлана побажали юним користувачам бібліотеки, щоб Різдво Христове було багате на добро, радість, мир, тепло і ласку для всіх родин та України .

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (11.01.2017)
Переглядів: 169 | Рейтинг: 4.0/6
Вітаю Вас Гість