Новини

Головна » Статті » Події

«ЗДОРОВІШЕ З ГУМОРОМ ЖИВЕТЬСЯ»

Відомий на Рівненщині сатирик і гуморист Роман Степанович Демчук народився 11 січня 1947 року в с. Балинці Снятинського району на Покутті Івано-Франківська обл. Вищу технічну освіту здобув у Львові. З Зарічненщиною автор пов'язаний уже понад тридцять років, саме тут яскраво проявився його талант гумориста і сатирика. Тут він публікував свої твори у місцевій пресі, звідси надсилав їх у київські газети, журнали та на республіканське радіо.

Роман Степанович член Національної Спілки письменників України, автор низки збірок гумористичних віршів та оповідань, оформлених власними карикатурами. Творчий директор всеукраїнського фестивалю гумору «Лауреат Нобелівської премії». Автор трьох гумористичних збірок для дорослих («Катастрофа» -   2001-й, «Книжка із сумним фіналом» - 2002-й, « Шило у мішку з бляхи» - 2003-й та однієї - для дітей «Де раки зимують» - 2005-й рік. «Дружна рідня» - п’ята книга у творчому доробку Р. Демчука і друга  - для наших маленьких читачів. У конкурсі 2010 року «Краща книга Рівненщини для дітей» перемогла книга Романа Демчука «Дружна рідня».

В Краєзнавчому відділі Снятинської ЦРБ відкрита виставка однієї книги, «Здоровіше з гумором живеться», яка презентує віршовані оповідки пізнавально-виховного та розважального характеру,що пронизані досконалим знанням довколишнього світу, тонкою іронією письменника-гумориста.

Запрошуємо усіх бажаючих докладніше ознайомитися з виставкою.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (11.01.2017)
Переглядів: 243 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість