Новини

Головна » Статті » Події

ГРІЗНІ УРОКИ НАШОЇ ІСТОРІЇ

Президент України Петро Порошенко проголосив 2017 рік Роком Української революції 1917-1921років. Указ визначає одним із пріоритетів діяльності органів державної влади на 2017-2021 роки вшанування подій та видатних учасників Української революції 1917-1921 років.

 Минає 100-та річниця початку Української революції…

З нагоди цієї дати в читальному залі Снятинської центральної районної бібліотеки розгорнуто виставку-хроноскоп «Грізні уроки нашої історії». Українська революція – це ряд історичних подій, пов’язаних із національно-визвольною боротьбою українського народу. Поштовхом до її початку стала лютнева революція в Російській імперії. В період 1917-1921 років Україна переживала різні форми національної державності (УНР, Українська держава, ЗУНР), але державну незалежність втримати не змогла, та все ж зуміла зберегти національну гідність та ідею.

На виставці-хроноскопі представлено книги, в яких відображаються події Української революції, її злети та падіння, визначні постаті тих, хто стояв біля витоків відродження нації, розробляв платформу Української революції, втілював її у життя: Михайло Грушевський, Володимир Винниченко, Микола Міхновський та ін.

Історія революції завжди привертала до себе підвищену суспільну цікавість. Нариси книг узагальнюють великий історіографічний доробок сучасних українських істориків, які займаються вивченням Української революції.

 Дана виставка-хроноскоп діятиме протягом року в Снятинській районній центральній бібліотеці.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися із виставкою.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (12.01.2017)
Переглядів: 174 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість