Новини

Головна » Статті » Події

ЖАГА ВСЕОСЯЖНОСТІ І МЕЖІ ТАЛАНТУ

Феномен Євгена Гуцала — у непохитній вірності слову, в такому служінні йому, яке виключає розмінювання на будь-які інші види, нехай і корисної діяльності. Вірші письменника — то своєрідне ворожіння над душею, сенс якого — в очищенні від суєтного, минущого, в омолодженні, у поверненні до того стану любові, людяності, космічної доброти, котрий і є найбільшим людським скарбом.

До 80-річчя з дня народження відомого українського письменника працівники сектору соціокультурного забезпечення користувачів підготували візуалізацію творчої спадщини Євгена Гуцала «Жага всеосяжності і межі таланту». На слайдах продемонстровано відомості про життєвий і творчий шлях поета, уривки творів візуалізовані ілюстраціями.

Користувачі мають можливість дізнатися, що поважну частку творчого доробку письменника становлять твори для дітей: «Олень Август» (1965), «З горіха зерня» (1969), «Дениско» (1973), «Саййора» (1980), «Пролетіли коні» (1984). Дві останні книжки удостоєні Шевченківської премії. Невичерпну «країну дитинства» письменник осмислює в різних жанрово-стильових формах, щоразу — в новому баченні, про що свідчить і цикл «Оповідання з Тернівки» (1982), книжка «Княжа гора» (1985).

У 1981p. вийшла друком перша поетична збірка Є. Гуцала «Письмо землі». Далі з'являються книжки віршів «Час і простір» (1983), «Живемо на зорі» (1984), «Напередодні нинішнього дня» (1989). Так рівно через двадцять років після надрукування першої поетичної добірки «Зелена радість конвалій» повертається письменник до лірики…

Усіх, кого зацікавила творчість письменника, запрошуємо завітати до бібліотеки та отримати задоволення, поринувши в багатогранний світ творчості Євгена Гуцала.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (16.01.2017)
Переглядів: 151 | Рейтинг: 5.0/4
Вітаю Вас Гість