Новини

Головна » Статті » Події

СТЕПАН ГРИГОРЧУК «ЖНИВО»

15 січня в читальному залі Снятинської районної бібліотеки в рамках засідання літературно-мистецької вітальні відбулася презентація книги поета-краянина С. Григорчука «Жниво».

Книга видрукована у видавництві «Писаний камінь» (м. Косів), складається з 12-ти розділів, вміщує на своїх сторінках більше 250-ти поетичних творів. Автор іде до читача із думками про невтомне зілля Слова і зілля здоров’я, кличе творити добро, дорожити часом. Ця книга – спогад щирої побожної душі, чутливого, ніжного і тривожного серця.

Під час літературної зустрічі перед присутніми виступили: Грекуляк І. (літературний редактор), Лазаренко Д. (художник-ілюстратор), Попадюк М. (літературознавець), Вакалюк-Мала Р. (технічний редактор). Особливу родзинку святковості вніс виступ ансамблю скрипалів «Адажіо». До привітань приєднався композитор Корж П. (автор музики до пісень на слова С. Григорчука).

Книга подарована автором до скарбниці районної бібліотеки, тож, шановні читачі, запрошуємо Вас до зустрічі з поетичним словом Степана Григорчука.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (16.01.2017)
Переглядів: 310 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість