Новини

Головна » Статті » Події

УРОК СОБОРНОСТІ «СИЛА НАЦІ Ї- В ЇЇ ЄДНОСТІ»

День Соборності – свято України, яке відзначають 22 січня в день проголошення Акту Злуки УНР і ЗУРН, що відбулося в 1919 році на Софійській площі в Києві. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. Сьогодні, після двадцяти п’яти років Незалежності проблема  незалежності України є, нажаль, не менш актуальною.

Об’єднання УНР та ЗУНР стало моделлю цивілізованого демократичного збирання територій в єдиній суверенній державі. Вся історія нашого народу – історія злетів та падінь саме ідеї соборності.

З нагоди цього дня бібліотекар читального залу провів урок соборності «Сила нації – в її соборності». Під час спілкування велася розмова про те як роками українці творили свою державність та яку жертву поклали на вівтар свободи. Пам'ять та прагнення відродження Української Соборної Держави були основною ідеї, що не дозволили загаснути смолоскипу, який горить від 22 січня 1919 року, нагадуючи всьому світу про історичний Акт Злуки України.

Так, 22 січня 1919 року збулася мрія багатьох поколінь українського народу про відродження незалежної соборної державності. Тому, соборність українського духу назавжди залишиться в серцях та помислах кожного із нас.

Ми віримо, що територіальна цілісність України скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (20.01.2017)
Переглядів: 225 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість