Новини

Головна » Статті » Події

"ЗДІЙСНЮЙТЕ ДОБРО, ПОКИ ВИ ІСНУЄТЕ!"

"ЗДІЙСНЮЙТЕ ДОБРО, ПОКИ ВИ ІСНУЄТЕ!"

(Дені Дідро)

Всім відомо, що книга – це найкращий подарунок, а отримати його від автора – це велика честь. Саме такі подарунки: книги з автографом та присвятою отримала Снятинська районна бібліотека для дітей від Яреми Гояна - заслуженого діяча мистецтв України (1998 р.); прозаїка, публіциста; екс-директора Державного спеціалізованого видавництва дитячої літератури "Веселка", колишнього  головного  редактора журналу "Веселочка"; члена Центрального правління голови ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка; Лауреата Державної премії України ім. Т.Шевченка (1993 р., за повість "Таємниця Лесикової скрипки").

Ярема Гоян людина щирої душі, яка любить рідний край, його фольклор і культуру і з любов’ю відтворює в своєму письменницькому слові. Все, що виходить з-під пера митця, іде до самого серця українця.

Наша бібліотека висловлює щиру подяку за подаровані книжки Яремі Гояну. Бажаємо  йому нових творчих ідей та досягнень, ще довго тішити нас  своїми новими творами.

Книги видавництва «Веселка» - гарний сюрприз для наших маленьких читачів. Подарована література стане відчутним джерелом поповнення бібліотечної колекції та надасть неоціненну допомогу для забезпечення навчально-виховного процесу. Книги неодмінно стануть у пригоді при знайомстві дитини з чарівним світом літератури.

  Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з книгами видавництва дитячої літератури "Веселка" у нашій книгозбірні!

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (24.01.2017)
Переглядів: 155 | Рейтинг: 5.0/4
Вітаю Вас Гість