Новини

Головна » Статті » Події

«ОЧИМА ДУШІ»

У краєзнавчому відділі Снятинської центральної районної бібліотеки, експонується ювілейна книжкова мозаїка «Очима душі», присвячена особливій жінці, талановитій письменниці, володарці „Золотого Пера”, члену Національної спілки письменників України, заслуженій журналістці України, лауреату обласної премії ім. Василя Стефаника та районної – імені Марка Черемшини – Калині Ватаманюк.

Народилася Калина Ватаманюк 27 січня 1947 року в селі Кобаки на Косівщині. Освіту здобувала в середній школі та на факультеті журналістики у Львівському університеті. Та ще раніше почала працювати в редакції районної газети у смт. Верховині.  Також  Калина Миколаївна є автором дуже особливих нарисів-роздумів духовно-пізнавального характеру, які преображають людські душі.  Крім цього, вона є однією з фундаторів Духовно-екологічного центру християнської злагоди і любові  „Здвижин", який заснувала в 2003 році (спільно зі своїм чоловіком Дмитром).

Великого успіху у читачів здобули її збірки „Від лиця Твого, Господи, судьба моя іде", „Між хрестами і зорями", „Ми - діти світла", „Сад моїх журавликів", „Очима душі". Ці видання є своєрідними уроками духовної краси.

Запрошуємо до Снятинської ЦРБ, краєзнавчого відділу де ви зможете  переглянути ювілейну книжкову виставку «Очима душі». „Господь подарував мені безсмертну душу, а до душі додав перо" та детальніше ознайомитись із творчим та життєвим шляхом Калини Ватаманюк. 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (25.01.2017)
Переглядів: 187 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість