Новини

Головна » Статті » Події

ПРАПОР ЄДНАЄ

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. 28 січня 1992 року Постановою Верховної Ради України затверджено Державний Прапор України.  Працівниками сектору соціокультурного забезпечення користувачів було проведено патріотичний диліжанс «Прапор єднає».

Учасники диліжансу, учні Снятинської ЗОШ ліцею, ознайомились з тернистою і складною історією формування українського прапору. Адже, тривалі війни, втрата автономії та входження до складу великих імперій змушували на деякий час відкласти думки про державний прапор. В новітні часи безглузді суперечки прихильників розпаду української державності про неправильне розміщення кольорів на прапорі і досі викликає напруження в соціумі.

Багато про державну символіку України складено легенди, написано віршів та пісень. Маленькі користувачі послухали декілька легенд.

Також, бібліотекарі сектору запропонували переглянути патріотичний відеоролик про історію становлення українського прапору.

Під час заходу діти долучилися до складання символічного прапору України у такий спосіб: кожен з них із синіх та жовтих аркушів паперу зачитував поетичні рядки з вірша «Державний прапор України» Дмитра Павличка, тим самим почергово утворювали наш стяг.

Як підсумок зустрічі прозвучала патріотична пісня - реп громадського діяча Костянтина Назаренка «Український прапор».

Друзі! Пам’ятайте, що прапор — одна з офіційних емблем України, яка символізує її суверенітет. Тож у День державного прапора України не забудьте вивісити на свій будинок жовто-блакитний стяг як символ гордості за свою країну.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (27.01.2017)
Переглядів: 225 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість