Новини

Головна » Статті » Події

УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНІСТЬ: ВИТОКИ І СТАНОВЛЕННЯ

В рамках акції «Прочитай книгу з історії України» в читальному залі Снятинської ЦРБ представлено книжково-ілюстративну виставку «Українська державність:витоки і становлення».

Державність – це комплекс інститутів політики культури, що діють на території населеній національною спільнотою і забезпечують її розвиток у сучасному і майбутньому.

Для українського народу становлення української державності проходило досить важко і довго.

З матеріалів представлених на виставці читач дізнається про існування княжої Антської держави, державного об’єднання полян Русі, а відтак об’єднання Київської Русі з центром у Києві, Галицько-Волинське князівство, розвиток козацтва, існування Гетьманщини, період існування УНР, проголошення Акту Незалежності України, сучасну боротьбу за визнання України.

 Україна має сузір’я відомих синів і дочок України, про яких йдеться в запропонованих книгах. Сьогодні Україна стоїть на порозі великих змін. Кожен вчиться на минулих помилках тому, щоб їх не допустити, потрібно знати історію своєї держави.

Сподіваємось, що видання презентовані на полицях допоможуть читачам книгозбірні не лише пізнати історію України, а й сприятимуть піднесенню їх національної свідомості.

Дана виставка діятиме протягом року в Снятинській центральній районній бібліотеці. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з виставкою.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (01.02.2017)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість