Новини

Головна » Статті » Події

ЧИТАЙТЕ, ЗГАДУЙТЕ МЕНЕ!!!

В історії нової української літератури серед попередників Тараса Григоровича Шевченка помітне місце належить Євгену Павловичу Гребінці, який протягом майже двадцяти років брав участь в українському й російському літературних процесах.

Прожив Євген Павлович всього 36 років. Рання смерть обірвала творчість обдарованого та самобутнього письменника в повному розквіті. За 15 років літературної діяльності автор надрукував понад 50 повістей, романів, оповідань. До сьогоднішнього дня живуть його твори, які дарують нам естетичну насолоду. Тому, відзначення ювілею (205 років від дня народження Євгена Гребінки) за рішенням ЮНЕСКО серед знаменних дат у всьому світі свідчить про те, що його творча спадщина – не тільки документ минулого, а й дорогий людям  скарб, що несе світло гуманізму.

Заглибитись в духовну спадщину письменника, відчути його невмирущі слова та актуальність творчості допоможе користувачам юнацького абонементу Снятинської центральної районної бібліотеки виставка-панорама «Читайте, згадуйте мене». До перегляду виставки запрошуються всі бажаючі.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (02.02.2017)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість