Новини

Головна » Статті » Події

УПА - НЕ ТІЛЬКИ НАШІ КРИЛА, ЦЕ НАШ В МАЙБУТНЄ РУХ

Боротьба за Українську Самостійну Соборну Державу, за виживання всієї української нації – це зміст змагань всіх поколінь українського народу. У своїй боротьбі український народ завжди опирався на власні сили. Так було і в роки, коли українські землі були охоплені німецько-більшовицькою війною. Український народ, господар українських земель, мусів виступити збройно проти обох окупантів. Зрозумівши цю велику відповідальність перед майбутніми поколіннями, він створив в час Другої світової війни і в роки після неї одну із найсвітліших сторінок своєї історії. Це була визвольна боротьба УПА 1942-1952рр. проти німецько-фашистських і комуно-більшовицьких окупантів, завдяки якій була врятована честь і гідність української нації.

Грудень2016-січень 2017 на Снятинщині приурочені 25 річниці відродження Снятинської станиці ОУН-УПА.

 Братство ОУН-УПА у Снятинському районі користується великим авторитетом. Жодний політичний захід в районі не відбувається без участі представників Братства, а це і освячення могил, пам’ятників, і відправлення поминальних панахид за полеглих повстанців, Це люди, які свято бережуть історичне минуле нашого краю, щоб не скоїти помилки у майбутньому.

З метою вшанування історичних подій, а також поглиблення знань про повстанській рух на Снятинщині, працівники бібліотеки-філії смт. Заболотів для дорослих разом із читачами – учнями Заболотівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали місцевий музей визвольних змагань Покутського краю. Усі присутні мали змогу переглянути велику кількість музейних експонатів та послухали цікаву і змістовну розповідь господині закладу – Ольги Іванівни Заграновської. Далі усі попрямували до бібліотеки, де працівники ознайомили дітей із діючою виставкою, присвяченою повстанській тематиці «ОУН-УПА – легенда спротиву». Провідні бібліотекарі розповіли про зародження повстанського руху на Снятинщині, проілюстрували видатних постатей, що увійшли в історію нашого краю, як видатні особи, що не боялись пожертвувати своє життя за Україну.

На завершення історично-літературної зустрічі, вчитель Заболотівстької школи Роксолана Михайлівна МАЛА від імені учнів подякувала Ользі Заграновській, бібліотечним працівникам за таку цікаву зустріч, яка сприятиме кращому осмисленню минулого, пізнанню історичного полотна нашого краю, а також виховуватиме любов до Батьківщини та повагу до тих, хто боровся і бореться за наше майбутнє.

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (03.02.2017)
Переглядів: 215 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість