Новини

Головна » Статті » Події

ЛІТЕРАТУРНЕ ДОСЬЄ «НЕ ВІДСТУПАЙ ПЕРЕД ТРУДНОЩАМИ. БОРИСЬ, ПОКИ НЕ ЗДОЛАЄШ ЇХ. ЧАРЛЗ ДІККЕНС»

До 205 річниці з дня народження відомого англійського письменника, одного із найпопулярніших романістів вікторіанської епохи Чарлза Діккенса працівники соціокультурного сектору підготували літературне досьє за творчістю Чарльза Діккенса.

З цікавою підбіркою матеріалів, бібліотекарі сектору завітали до учнів Снятинської ЗОШ – ліцею. Діти за допомогою розробленого бланку «Літературне досьє»  узагальнили свої знання про життєвий і творчий шлях автора та дізналися невідоме. Дотепність та влучність Чарлза Діккенса вилились в цитати, які стали крилатими висловами. Щоб запам’ятати ці шедеври та використовувати їх в своєму лексиконі, працівники сектору запропонували учням долучитися до голосного читання.

Переглянувши буктрейлер за книгою «Пригоди Олівера Твіста», школярі поринули в атмосферу пригод юного Олівера. Присутність «Її Величності Книги» на заході зіграла неабияку роль. Уривки, які зачитували бібліотекарі, познайомили із романом, в якому вперше головним героєм стала дитина.

 Довідатись, чи пройде хлопчик через всі поневіряння, що обере добро чи зло, як розкриється таємниця його походження, хто допоможе йому повірити в людей, учні зможуть завітавши в Снятинську районну бібліотеку, щоб прочитати повний текст книги Чарлза Діккенса.

«Пригоди Олівера Твіста», - книга, яку необхідно прочитити!

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (08.02.2017)
Переглядів: 193 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість