Новини

Головна » Статті » Події

ВЕЛИКИЙ РОМАНІСТ

7 лютого виповнилося 205 років від дня народження великого англійського письменника Чарльза Діккенса, слава якого з роками не меркне. Не багато письменників ХІХ століття змогли так широко, правдиво і яскраво із глибоко демократичних позицій відобразити в своїх творах оточуючу їх дійсність.

Завдання письменника Діккенс розглядав як завдання учителя життя, зобов’язаного впливати на оточуючий світ, боротися за його зміни, виправляти недоліки.

Правдиво зображуючи життя, Діккенс незмінно боровся за почуття людяності у відношеннях між людьми, його книги насичені гнівом і обуренням проти всякої несправедливості.

Чарльз Діккенс – національний письменник Англії, філософ, педагог, став всесвітньо відомим романістом, який завоював визнання і любов у всіх кінцях земної кулі.

У рамках програми «Лабораторія читацького смаку» працівник дорослого абонементу Снятинської центральної районної бібліотеки підготувала літературну годину «Великий романіст» присвячену ювілею Чарльза Діккенса. Участь у заході взяти працівники Снятинського відділення Ощадбанку.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (08.02.2017)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість