Новини

Головна » Статті » Події

ЧАРІВНІ СТРІЛИ КУПІДОНА

Серед лютих морозів та зимової негоди щороку 14 лютого ми з якимось дитячим захопленням чекаємо на День Валентина. Тепло людських сердець зігріває кожного, хто перебуває у чарівному стані симпатії, закоханості чи кохання. Символом свята є Купідон – милий ангел-малюк з кучериками, озброєний луком і стрілами, що пронизує серця, викликаючи в них найпрекрасніше почуття на землі – кохання. Валентинів день або свято всіх закоханих впевнено крокує до домівки кожного. Для когось це символ дорогих подарунків, хтось радіє від теплого погляду, комусь до вподоби шоколад у формі серця чи «валентинки», які містять признання в коханні, а хтось вітає коханих хорошою книгою…

Снятинська центральна районна бібліотека та інформаційно-бібліографічний відділ презентує для користувачів книжкову віртуальну виставку «Чарівні стріли Купідона» присвячену Дню всіх закоханих. Книги, розміщені на виставці розкривають перед користувачем дивовижні історії кохання, цікаві сюжетні лінії, переплетіння доль та представляють нові імена авторів.

Знайти потрібну книгу досить складно, і про це не з чуток знають всі поціновувачі хороших творів. Найчастіше, досить багато часу витрачатися не на їх прочитання, а тільки на пошук. Книги про кохання завжди викликали і викликають велику цікавість як у підлітків, так і дорослих.

Якщо Ви давно в пошуках гарних творів, які розповідають про велике і чисте почуття, перешкоди і випробування, що стоять перед коханими, емоції і думки головних героїв, познайомтеся зі списком найбільш популярних і відомих творів, які є у фонді Снятинської центральної районної бібліотеки про властиве кожній людині світле почуття, яке робить її добрішою і ласкавішою.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "сотня / К. Богданович, К. Бондарева, Ю. Бухтоярова та ін.; упоряд. : О. Трибушна, І. Соломко"

Памук Орхан

Чорна книга/ О. Памук; пер. з тур. О. Б. Кульчинського; худож.- оформлювач О. Г. Жуков. – Харків: Фоліо, 2013.-667 с.

ISBN 978-966-03-5920-8.

Сюжет — майже детективний: головний герой на ім'я Ґаліп кілька днів шукає раптом зниклого двоюрідного брата, відомого журналіста, майстра містифікацій і «поціновувана» чужих таємниць Джеляля Саліка та власну дружину Рюйю. Але ж насправді у «Чорній книзі», окрім реального світу, є багато інших світів і вимірів. 

 

Ое КендзабуроОсобистий досвід; Обійняли мене води до душі моєї: романи/ Кендзабуро Ое; пер. з яп. Є. В. Козирєва, Д. П. Москальова; худож.- оформлювач О. М. Іванова. – Харків: Фоліо, 2016.-667 с. – (Б-ка нобелівський лауреатів).

ISBN 978-966-03-5820-1(Б-ка нобелівський лауреатів).

ISBN 978-966-03- 7582-6.
У романі «Особистий досвід» (1964) знайшла відображення душевна травма К. Ое, спричинена народженням 1963 р. у його родині хворої дитини з ураженням мозку. Герой роману вже за умов мирного, повоєнного часу постає перед дилемою свідомого вибору: він мусить або відмовитися від своєї новонародженої неповноцінної дитини, або ж чесно і мужньо прийняти випробовування долі.

 

Ягелло Йоанна Шоколад із чилі [Текст] : роман / Йоанна Ягелло; пер. з пол. Божени Антоняк. – Львів : Урбіно, 2015. – 288 с. ISBN 978-966-2647- 14-3. Вам доводилося куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево. На навчання Лінці доведеться заробляти, мама не в стані сплатити за дорогий приватний ліцей, стосунки із сестрою теж не завжди ідеальні. Крім того, коханий їде навчатися до Лондона, а це означає кількамісячну розлуку. Лінка живе в очікування Різдва, бо тоді Адріан має приїхати до Польщі. Проте на неї чекає неприємний сюрприз. Що ж, може, кохання не завжди мусить бути солодким, як молочний шоколад? Може, воно нагадує шоколад із чилі?

Ягелло Йоанна

Шоколад із чилі [Текст] : роман / Йоанна Ягелло; пер. з пол. Божени Антоняк. – Львів : Урбіно, 2015. – 288 с.

ISBN 978-966-2647- 14-3.
Вам доводилося куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево. 

 

Результат пошуку зображень за запитом "Мойсей українського Духа Науково-мистецьке видання"

Винничук Юрій Петрович

Танго смерті: роман / Ю. П. Винничук; худож. - оформлювач О. М. Іванова. – Харків: Фоліо, 2013. – 379 с.

ISBN 978-966-03- 6055-6.
Події у новому романі Юрія Винничука «Танго смерті» розгортаються у двох сюжетних зрізах. У довоєнному Львові і під час Другої світової четверо друзів — українець, поляк, німець і єврей, батьки яких були бійцями армії УНР і загинули у 1921 році під Базаром, — переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь–яких катаклізмів не зраджують своєї дружби.

 

https://pp.vk.me/c637324/v637324892/167b2/O5_QWD2S_zQ.jpg

Положій Євген

Юрій Юрійович, улюбленець жінок / Є. В. Положій. – Харків: Фоліо, 2013. – 218 с.

ISBN 978-617-7012- 06-0.
Юрій Юрійович, головний персонаж нової книжки Євгена Положія, абсолютний літературний антигерой нашого часу. Він нікого не вбив, не зґвалтував, не обдурив, він навіть нічого не вкрав, тобто якщо зважити на сучасну літературу, то писати про нього зайве. Він просто дуже добрий і щирий, іде 6 і ким Юрій Юрійович не працював - вожатим у піонерському таборі або головним редактором у газеті, -- ані обставини, ані люди не змогли змінити його характер. 

 

https://3.bp.blogspot.com/-VUy6V1uWXzk/VrtW9-8K4FI/AAAAAAAABjc/QE9pcZlvuwE/s400/DSC05602.JPG

Малик Володимир

Чумацький шлях: роман, оповідання / В. К. Малик. – Харків: ТОВ «Бібколектор», 2013. – 315 с.

ISBN 978-617-7013- 13-5.

У новому історичному романі автор відображає цікаве й своєрідне явище в історії українського народу — чумацтво. Головний герой твору — Івась Бондар залишає в Лубнах кохану дівчину Катрю і разом зі своїм хазяїном Хуржиком та чумацькою валкою їде в Крим по сіль. Ніколи не гадалося йому, навіть не снилося, через які незвичайні смертельно небезпечні пригоди доведеться пройти. 

 

Результат пошуку зображень за запитом "сотня / К. Богданович, К. Бондарева, Ю. Бухтоярова та ін.; упоряд. : О. Трибушна, І. Соломко"

Загребельний Павло

Розгін. І. Айгюль: Роман / Худож. – іл. Л. Е. Чайка; Худож.- оформлювач І. В. Осипов. – Харків: Фоліо, 2003. – 398 с. – (Література).

ISBN 966-03-2174- 0.

У романі розповідається про незвичайну людську долю, в якій переплелися страждання і радість перемог, біль втрат і надія на щастя. Петро Карналь з перших днів війни добровольцем пішов на фронт, три роки був на передовій, а потім — полон і пекло концтаборів. Несила уявити, що йому довелося пережити. 

 

Результат пошуку зображень за запитом "Січового Стрілецтва – до Революції Гідності. – Івано-Франківськ: Місто НВ, 2015. – 208с. + іл."

Загребельний Павло

Роксолана: Роман. – К.: Дніпро, 1983. – 583 с.

В романі розповідавідається про дивовижну долю дівчини з Прикарпаття - дочку священика з міста Рогатин Івано-Франківської області - Лісо́вську Анастасію. Настася Лісовська пройшла через невольничу Кафу, на великому стамбульському базарі її продали вдруге. Завдяки сильній волі, незвичайному розумові і молодості полонянка-українка з безправної рабині став дружиною Сулеймана Пишного, наймогутнішого султана Османської імперії, швидко осягає вершини тодішньої східної і європейської культури. 

 

Результат пошуку зображень за запитом "Україна Тараса Шевченка / упоряд. : Р.В. Маньковська"

Загребельний Павло

Безслідний Лукас: Роман / Ілюстрації І. І. Яхіна; Худож. – оформлювач Д. В. Панченко. – Харків: Фоліо, 2003. – 398 с. – (Література).

ISBN 966-03-2170- 8.

Лукаса ще в школі прозвали Безслідним за його неперевершене вміння чаклувати з м'ячем на баскетбольному майданчику. І студентом Стенфорда він став тому, що такий гравець потрібен був університетській лізі. Але після важкої травми, переживши клінічну смерть, Лукас круто змінив своє життя, мовби глянув на світ іншими очима.

 

Результат пошуку зображень за запитом "Мойсей українського Духа Науково-мистецьке видання"

Іваничук Роман

Черлене вино; Манускрипт з вулиці Руської / Худож. – ілюстратор І. І. Яхін; Худож. – оформлювачі Б. П. Бублик, В. А. Мурликін. – Харків: Фоліо, 2006. – 381 с. – (Укр. літ.).

ISBN 966-03-3504- 0.

У романі «Черлене вино» відтворено події ХV століття: героїчна оборона Олеського замку, маленького острівка народної волі, що кинув виклик можновладній шляхті. «Манускрипт з вулиці Руської» воскрешає перед читачем Львів кінця ХVІ — початку ХVІІ століття, Львів періоду перших братських шкіл, в яких зароджувалися ідеї визвольної війни майбутньої Хмельниччини.

 

https://pp.vk.me/c637324/v637324892/167b2/O5_QWD2S_zQ.jpg

Роздобудько Ірен

Останній діамант міледі: Авантюрний детектив / Худож. Оформлювач І. В. Осипов. – Харків: Фоліо, 2006. – 222 с. (Колібрі).

ISBN 966-03-3569- 5.

Ірен Роздобудько — автор, що успішно працює в різних жанрах. Про це свідчать її неодноразові перемоги у Всеукраїнському конкурсі «Коронація слова». Окрім роботи в засобах масової інформації, працювала офіціанткою в ресторані, Снігуронькою у фірмі «Свято», кіномеханіком у відеосалоні, директором радіогазети металургійного заводу…

 

https://pp.vk.me/c637324/v637324892/167b2/O5_QWD2S_zQ.jpg

Положій Євген

Дядечко на ім'я Бог / Є. В. Положій; худож.- оформлювач О. Г. Жуков. – Харків: Фоліо, 2013. – 347 с. – (Література).

ISBN 978-966-03- 2766-5 (Література).

ISBN 978-966-03- 4495-2.

…Як відомо, коли ти розмовляєш з Богом, то це молитва, а от коли Бог розмовляє з тобою, то це, певне, шизофренія. Так і є: Бог повідомляє, що сьогодні рівно опівдні Рай та Пекло закриваються назавжди. Віднині – жодних надій, ніякого безсмертя…Це історія трьох молодих людей, долі яких дивно перетинаються. 

 

https://pp.vk.me/c637324/v637324892/167b2/O5_QWD2S_zQ.jpg

Положій Євген

Мері та її аеропорт / Є. В. Положій; худож. – оформлювач О. Г. Жуков. – Харків:Фоліо, 2013. – 282 с. – (Література).

ISBN 978-966-03- 2766-5 (Література).

ISBN 978-966-03- 4488-4.

Одвічні нескінченні суперечки між прагненням суспільства нівелювати особистість та внутрішню свободу, між коханням та бажанням помститися коханню, між мріями жінки створити аеродром – надійний і стабільний, та прагненням чоловіка використати цей аеродром лише як злітну смугу…

 

https://pp.vk.me/c637324/v637324892/167b2/O5_QWD2S_zQ.jpg

Українка Леся

Лісова пісня: Драма-феєрія в 3-х діях: Для ст. шк. віку / [Післяслово Я. П. Гояна]; Худож. С. П. Караффа- Корбут. – К.: Веселка, 2007. – 175 с.: іл.

ISBN 966-01-0391- 3.

Старезний, густий, предковічний ліс на Волині. Посеред лісу простора галява з плакучою березою і з великим прастарим дубом. Галява скраю переходить в куп'я та очерети, а в одному місці в яро-зелену драговину — то береги лісового озера, що утворилося з лісового струмка. Струмок той вибігає з гущавини лісу, впадає в озеро, потім, по другім боці озера, знов витікає і губиться в хащах. Саме озеро — тиховоде, вкрите ряскою та лататтям, але з чистим плесом посередині. 

 

https://pp.vk.me/c637324/v637324892/167b2/O5_QWD2S_zQ.jpg

Шекспір Вільям

Сонети / Пер. з анг. Г. Пилипенка. – К.; Ірпінь: ВТФ «Перун», 2008. – 320 с. – (Поет. Поличка «Перуна»). – Укр., анг., рос.

ISBN 966-569-174-0.

Серед вітчизняних видань шекспірівського сонетарію особливе місце посідає білінгвальний (український і російський) переклад, здійснений одеситом Георгієм Пилипенком. У передмові до видання 2008 р. перекладач зазначає, що сонети Шекспіра цікавлять його більше, аніж п’єси, оскільки вони пов’язані з приватним життям англійського поета, відображають органічну картину його творчості. 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (10.02.2017)
Переглядів: 315 | Рейтинг: 5.0/5
Вітаю Вас Гість