Новини

Головна » Статті » Події

"ЛЮБОВ ОСПІВАНА В ШЕДЕВРАХ"

Любов підносить серце над землею

І робить дивовижні чудеса.

Стає людина зовсім інша з нею,

Тоді в її душі живе краса.

Тоді в душі троянда розцвітає,

Співає у душі тоді весна!

Любов людська велику силу має,

Зцілити може й оживить вона.

Прекрасне свято - День святого Валентина - покровителя всіх закоханих.

Кохання – це не лише висока поезія, а й велика відповідальність підставити плече, розділити біль і радість. Кохання – це передусім єднання двох сердець. Закохана людина відкриває у собі дивовижні багатства.

Коханням «хворіли» у всі епохи. Тому про нього так багато написано. Але повторень немає, бо неповторні самі люди, і кожне кохання прекрасне і величне. Багато великих композиторів, поетів, письменників присвятили цьому чудовому почуттю свої твори. Адже любов-це почуття,про яке писали у всі віки, яке надихало на рицарські подвиги й двобої. Це подарунок неба. Любов не може бути щасливою або нещасливою, адже нерозділене кохання робить людину духовно багатим, вдячним і красивим.

До Дня закоханих у бібліотеці - філії села Вовчківці проведено з учнями школи та юнацтвом літературно-романтичний десерт «Бережіть любов,я вас благаю,вона велична і свята». Учасники свята зачитували описувані почуття у творах українських майстрів пера: Л.Костенко, В. Симоненко, Л. Українка, В. Сосюра,Я.Ткачівського, В. Горлей та інші. І спільно з ними мали чудову нагоду помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя, а також екскурс в історію свята і про найдавнішу "валентинку" Весело та змістовно проходило свято де юні хлопці та дівчата змагалися за звання кращої пари, і хто перший дасть відповідь на запитання вікторини. А ще кожна пара шукала свою половинку сердечка, які для них підготували бібліотекарі. Переможці свята були нагороджені призами.

Цього дня атмосфера у бібліотеці була романтичною та радісною. І дуже хочеться вірити, що саме в цей чарівний день закоханих, всі мрії збудуться.

Для користувачів створена виставка прозових і поетичних творів, які занурюють читача у світ цього таємничого почуття, Саме кохання у нашому житті дозволяє боротися з незгодами. Воно може підносити людину на хвилях радості, скидати у вир безнадії та туги. Та, певно, саме заради того щастя, хай і нетривалого, варто жити.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (13.02.2017)
Переглядів: 176 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість