Новини

Головна » Статті » Події

СЕРЦЮ ВЛАСТИВО ЛЮБИТИ!!!

Хай кохання зігріває

Несе радість та добро,

Любов серце окриляє

Та дарує Вам тепло!!!

Ось уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято – День святого Валентина. Цей день називають днем закоханих. Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби.

На юнацькому абонементі Снятинської ЦРБ проводились літературні читання під назвою «Серцю властиво любити». На яких присутнім читалися вірші про кохання, листи відомих людей до своїх коханих, а також був продекламований вірш юної авторки, який вона присвятила своєму коханому. Чудовою декорацією заходу стала виставка під такою ж назвою. Незвичайний дизайн та оформлення зупиняють погляд та спокушають читача, навіть дуже далекого від кохання взяти книгу з полиці. Велике розуміння любовних історій представлено на виставці.

Цей день, День святого Валентина – це свято здійснення найпотаємніших мрій. Ідіть на зустріч коханню, і хто знає, можливо, саме в цей день стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене Вас і Ваше серце ніколи не буде самотнім.

Вітаємо Вас, наші добрі читачі з Днем святого Валентина та чекаємо всіх охочих познайомитися з найцікавішими історіями кохання. 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (13.02.2017)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість