Новини

Головна » Статті » Події

«СВІТЛЕ СВЯТО - СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ»

Сьогодні ми святкуємо Стрітення Господнє. «Стрітення» – слово давньослов’янське, яке означає «зустріч». Зустріч праведного Симеона – з Господом, людини – з Богом, Старого Завіту – з Новим.

Це свято нашої зустрічі з Господом Ісусом Христом. У сороковий день після Різдва Христового Мати Божа – Пречиста Діва Марія за старозавітнім звичаєм принесла Своє Божественне Дитя до храму.

Ось і ми сьогодні зустрічаємо Господа з тією ж глибокою і вдячною радістю. Людина зустрічається з Богом у молитві, в радості, у стражданні й хворобах. Працівники краєзнавчого відділу Снятинської ЦРБ провели для широкого кола читачів годину духовності «Світле свято – Стрітення Господнє», розповіли про свято Стрітення Господнє Ісуса Христа. В краєзнавчому відділі демонструється експрес-виставка «Стрітення Господнє».

Нехай же сьогоднішнє свято піднесе нас до роздумів про Бога, про нас самих, а головне, про наше неминучу смерть. Щоб вона була для нас радісною зустріччю з Христом, до якого лине наша душа, а віра і надія на Нього перенесуть нас через хвилі нашого життя земсь­кого до тихої і вічної пристані Царства Небесного!

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (15.02.2017)
Переглядів: 163 | Рейтинг: 5.0/3
Вітаю Вас Гість