Новини

Головна » Статті » Події

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ – ЗАКОН ПРЯМОЇ ДІЇ

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.  

28 червня наша країна відзначає День Конституції і ми не залишилися осторонь цієї події. Саме 21 рік тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету. В цей день зав. бібліотекою-філією с. Попельники провела День правових знань під гаслом «Конституція України − закон прямої дії». Ведучі: дівчатка Шулепа Ярослава та Захарія Лілія розповіли про історію прийняття Конституції України, а Ткачук Валерія причарувала наші серця чудовим віршиком В.Симоненка «Ти знаєш що ти людина, ти знаєш про це чи ні?...» З нагоди свята Конституції в бібліотеці – філії с. Попельники оформлена інформаційно - тематична виставка «Зберігай закон свого життя».

А на завершення Дня правових знань голова сільської ради Іван Михайлович Глібчук привітав всіх присутніх з прийдешнім святом і висловив своє бачення щодо важливості цього дня.

Доля і щастя народу та кожної людини залежить від того, якою буде Конституція, бо всі інші закони, розпорядження не повинні суперечити Конституції. Основному Закону України - Конституції - повинні підкорятися всі, сумлінно виконувати все, що вимагає Закон.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (29.06.2017)
Переглядів: 181 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість