Новини

Головна » Статті » Події

ДО КОНСТИТУЦІЇ З ПОВАГОЮ, ДО ВЛАДИ - З НАДІЄЮ

У кожній державі є один найголовніший Закон це – Конституція. В Основному Законі кожне слово, кожна кома мають важливе значення. Очевидним е те, що найважливішим у Конституції є другий розділ: «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина“. Адже держава твориться й існує задля людини. Ми – Українці: народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину. У бібліотеці-філії с. Завалля підготовлено низку заходів до Дня Конституції України, який громадськість святкує 28 червня. Усі заходи об’єднані у своєрідний проект «Конституція – основа державності».

Бібліотекар книгозбірні с. Завалля презентувала користувачам літературу про історію написання Конституції України, добірку матеріалів про гетьмана України Пилипа Орлика та його першу Конституцію. Докладніше про все можна дізнатися, відвідавши книжкову виставку, яка розгорнута у бібліотеці «Конституція – Основний Закон України».

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

З дітьми у бібліотеці-філії проведено годину громадянства «Маленьким громадянам – великі права». Юним користувачам розповіли про їх природні права, а вони, у свою чергу, взяли участь в обговоренні правових ситуацій, читали вірші, розділи Конституції України.

Доля і щастя народу та кожної людини залежить від того, якою буде Конституція, бо всі інші закони, розпорядження не повинні суперечити Конституції. Основному Закону України – Конституції – повинні підкорятися всі, сумлінно виконувати все, що вимагає Закон.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (29.06.2017)
Переглядів: 84 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість