Новини

Головна » Статті » Події

«СОЛОДКА КРАСА СВОЇМИ РУКАМИ»

Якими б красивими не були зрізані квіти, рано чи пізно вони в'януть, оскільки їх свіжість і краса недовговічні. А так хочеться насолоджуватися букетом не декілька днів, а хоч би декілька місяців.

Чи можливо це? Звичайно можливо, якщо цей букет зроблений з цукерок. Подарувати комусь солодке життя можна дуже оригінальним способом, піднісши в подарунок солодкі букети з цукерок, ще приємніше, якщо цей подарунок буде зроблений своїми руками. Створення букетів з цукерок – це ні з чим незрівняне задоволення.

Ще недавно, коли на очі попадалася послуга «оформлення букетів з цукерок», це викликало подив, зараз же цю техніку може освоїти кожен. Світ-дизайн – молодий напрям, що набуває все більшої популярності і що представляє собою переплетення кондитерського мистецтва з мистецтвом флористики.

В бібліотеці-філії села Вовчківці на прохання користувачів було проведено майстер-клас по виготовленню подарункових букетів із цукерок та паперу. Майстер - клас «Солодка краса своїми руками» провела постійна читачка бібліотеки Надія Гаврилюк. Переглянувши відеоматеріали майстер-класу по виготовленню квітів з використанням цукерок, всі ми дружньо розпочали роботу. Пані Надія підказувала, показувала тим, хто раніше не робив таких букетів, як розрізати папір, як формувати бутон квітки, стебло, листочки, склеювати, обмотувати папером цукерку. Дітям дуже сподобалось робити квіти з цукерок та гофропаперу власними руками: корисно, пізнавально, захоплююче, до того ж смачно!

Для тих, в кого було велике бажання, мета і гарний настрій — це було зовсім не складно робити. Всі понесли додому солодкі квіти — дарунок, яким і здивують, і разом з тим зроблять несподіваний і приємний подарунок.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (04.07.2017)
Переглядів: 234 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість