Новини

Головна » Статті » Події

ТАЄМНИЦІ КВІТУЧОЇ ГАЛЯВИНИ

Природа нам – як рідний дім.

Природа!

З дитячих років ми звикли до її чарівної краси. Любимо бувати в лісі, полі. Спостерігаємо за квітами, деревами, радіємо спілкуванню з природою, милуємося її красою.

Останнім часом багато говорять про охорону природи. У читальному залі Снятинської центральної районної бібліотеки відбувся екологічний калейдоскоп «Таємниці квітучої галявини». Сьогодні ми вирішили поговорити про неповторний, безмежний та чарівний світ природи, а найголовніше – разом поміркувати про те, як можна виховувати у молоді почуття любові до цього світу.

Важливим аспектом вирішення проблеми збереження природних ресурсів є популяризація літератури з питань охорони навколишнього середовища. Ніякі блага цивілізації не замінять нам чистого повітря, прозорих водоймищ, вільних від шкідливих домішок продуктів харчування та води. Саме цій темі був присвячений захід і в подальшій роботі бібліотекар читального залу буде приділяти увагу саме екологічному вихованню, інформуванню своїх користувачів, бо переконаний, що в храмі природи – наша доля.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (05.07.2017)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 1.0/1
Вітаю Вас Гість