Новини

Головна » Статті » Події

НАШЕ СЕЛО –НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ НА ПЛАНЕТІ

Проблеми екології є нагальними для нашого покоління. Усвідомлюючи всю важливість  охорони природи, у селі Красноставці відбувся громадський  еко-десант «Наше село –найкраще місце на планеті». Метою цього десанту було знайти місця стихійних звалищ, виміряти їх масштаби та нанести їх на карту для подальшої утилізації.

Зав. бібліотекою разом із волонтерами та небайдужими людьми провели екологічно-пошукові роботи, в процесі яких були виявлені  місця, де містяться побутові відходи, що знаходяться на території населеного пункту.

Завданням учасників заходу було підняття компетентності жителів села та молоді у формуванні особистої еко-культури через участь у практичних природоохоронних заходах; виховання позитивної еко-поведінки як показника духовного розвитку особистості; сприяння формуванню здорового способу життя односельчан.

Зав. бібліотекою Бигар М. В. провів бесіду про  важливість дотримання екологічних норм та чистоти навколишнього середовища, щоб наші нащадки отримали чисте довкілля для щасливого проживання. А прекрасні краєвиди і в подальшому милували очі жителям рідного села.

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (12.07.2017)
Переглядів: 321 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість