Новини

Головна » Статті » Події

АДА РОГОВЦЕВА – ІКОНА УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ І КІНО

  «Рідні мої, я хочу вплести свій тихий голос – голос бабусі і мами, голос українки, голос діяча культури – в ваш могутній, чистий український голос… Ваш опір, наш опір – це наша гідність. Найголовніше в житті людини… - зберегти свою людську гідність, бо людина без гідності – неповноцінна людина, а народ без гідності – це вже не народ».

Ада Роговцева

   З нагоди 80-ліття української акторки театру та кіно Ади Роговцевої працівники сектору соціокультурного забезпечення користувачів провели віртуальну зустріч «Ада Роговцева – ікона українського театру і кіно».

   Аду Миколаївну називають примадонною українського кіно. Можна по-доброму позаздрити акторському успіху Ади Роговцевої, якого досягнула вона завдяки невтомній праці, таланту і любові до людей.

   Учасники зустрічі мали можливість переглянути відеосюжет про життєвий шлях по-справжньому творчої особистості.

   Роговцева – ще й автор поетичних збірок “Мамині молитви” і “Цілую голос твій”, книг “Мій Костя” і “Свідоцтво про життя”. Бібліотекарі зачитували уривки з книг Ади Миколаївни. А також присутні були зачаровані аматорським виконанням власних віршів Ади Роговцевої з Інтернет-ресурсів.

  Захоплюючись талантом, глибокою душевною красою Ади Миколаївни, можна, очевидно, стверджувати, що причина її популярності і професійної затребуваності криється у вмінні любити, співпереживати, слухати, помічати, не проходити повз. І чим більше переглядаєш фільмів чи вистав за її участю, чим вдумливіше вчитуєшся в рядки її поезій та спогадів, тим переконливіше розумієш, що Ада Роговцева – це ім’я, це легенда, це ціла яскрава епоха в мистецькому житті України.

 

 

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (17.07.2017)
Переглядів: 95 | Рейтинг: 3.0/2
Вітаю Вас Гість