Новини

Головна » Статті » Події

КНИГИ-ЮВІЛЯРИ 2017 РОКУ

   У бібліотеці – філії села Завалля організована книжкова виставка «Книги – ювіляри 2017 року».

   Дана експозиція запрошує всіх охочих поринути у світ казки.   Адже і дорослі, і діти бажають, щоб їхнє життя було схоже на чудову оповідку. Бібліотекар Л. Опарук розкрила для дітей прекрасний світ казок, розповіла про книги – ювіляри 2017 року. На виставці представлені ювіляри: Г. К. Андерсен «Нове плаття короля» (180 років казці), Ж. Верн «Діти капітана Гранта» (150років роману), казки Ш. Перро «Попелюшка», «Кіт у чоботях» (320р.), «Казка про царя Салтана», А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц» (75 р.), Ш. Бронте «Джейн Ейр» (140 р. роману).

   Для дітей завідуюча книгозбірнею провела інтелектуальну гру: «Впізнай казку», а також діти розповідали про свої улюблені книги.

   Будучи у Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка на навчанні бібліотечних працівників, Л.Опарук придбала для дітей книжку львівської письменниці Лесі Кічури - «Добрі мамині казки», яку  презентувала дітям. Завідуюча бібліотекою ознайомила дітей з книжкою, а також прочитала декілька творів. Книжечка цікава тим, що вміщує замальовки для маленьких читачів.

   Цього дня в бібліотеці-філії с. Завалля було весело та гамірно…

   

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (18.07.2017)
Переглядів: 108 | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість