Новини

Головна » Статті » Події

ДЕНЬ ДУХОВНОСТІ «ЖЕРТОВНА ЛЮБОВ ДО БОГА І ЛЮДЕЙ»

   Метою заходу є привернення уваги громадськості до проблеми духовно – морального виховання молоді та батьків.

    Напередодні свята Святих первоверховних апостолів Петра і Павла у бібліотеці – філії села Завалля  проведений День духовності. Бібліотекар представила читачам книжкову виставку – роздум «Жертовна любов до Бога і людей». Користувачі бібліотеки, переглядаючи книги на виставці, ознайомились із діями святих апостолів Петра і Павла. Зав. бібліотекою Л. Опарук розповіла присутнім про те, як Петро і Павло стали апостолами, і що без провидіння Божого нічого не буває ні у Всесвіті, ні в історії, ні в суспільстві, ні в житті окремих людей.

   Вся природа хвалить свого всемогутнього і милосердного Творця. Відвідувачі заходу обмінялися думками і поглядами про духовний світ і його вплив на людське життя. Почули від Л. Опарук біблійні історії про святого Петра, який був рибалкою у Вифсаїді, маленькому містечку на березі Галілейського озера.

   Одного разу, проходячи берегом озера Христос побачив Петра, який зі своїм братом Андрієм закидали сіті. «Йдіть за Мною, і  зроблю вас ловцями людей»(Мф.4,19), - ці слова звернені до простих рибалок визначили їх подальшу долю. Вони послідували за Христом і стали Його учнями. Про апостола Павла, який був вихідцем з міста Тарсу читачі дізналися також з Біблії. До свого апостольського служіння він носив ім’я Савло. На відміну від Петра, був гонителем послідовників християнського вчення, зв’язуючи християн віддавав їх у темниці. В 34 році Савло, будучи направленим у Дамаск, щоб віддати на муки християн, які там переховувалися – прозрів. По дорозі із ним трапилась подія, яка змінила все його життя. Після прозріння він прийняв святе Хрещення і був названий Павлом. З того часу святий апостол Павло проповідував віру Христову. У Римі апостол Павло допомагав апостолу Петру просвіщати римлян світлом Христової віри, за що і був засуджений до смерті. Апостоли Христові Петро і Павло відійшли до Господа в один день. Вони загинули з вірою і безмежною любов’ю до Бога.

   Пам’ять первоверховних апостолів звершується 12 липня.

   

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (11.07.2017)
Переглядів: 39 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість