Новини

Головна » Статті » Події

ТРЕНІНГ "ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ. ІДЕНТИФІКАЦІЯ ПОСТРАЖДАЛИХ"

   Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Для злочинців – це величезні гроші, для людей – страждання, зруйновані сім`ї, втрачене здоров’я і навіть життя…

   18 липня 2017 року в Снятині відбулася цікава та пізнавальна за змістом подія в рамках проекту БО БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за підтримки діяльності мережі консультативних центрів для людей, що потерпіли від торгівлі людьми. Бібліотекарі Снятинської ЦРБ стали учасниками тренінгу «Протидія торгівлі людьми. Ідентифікація постраждалих».

  Зареєстрованих учасників тренінгу ознайомили із масштабами торгівлі людьми, нелегальною міграцією та трудовою експлуатацією. Цікавою для бібліотекарів стала презентація книги, що містить інформацію про міжнародне та національне законодавство у сфері протидії торгівлі людьми та статус осіб, які опинились в даній ситуації. Міні-лекція та робота у групах дозволила учасникам тренінгу здобути практичні навики у виявленні постраждалих у ТЛ.  Група бібліотекарів працювали над конкретною життєвою історією пані Г. для встановлення мети, способу та цілі злочину, а також виявляли прямі та непрямі індикатори, що вказують на ситуацію торгівлі людьми.

   Методом мозкового штурму та обговорення присутні отримали інформацію про види допомоги, яких можуть потребувати постраждалі.

  Для дослідження рівня обізнаності з явищем торгівлі людьми працівниками Карітасу було проведено опитування. Бібліотекарі дали відповіді на запитання анкети, що містили важливі чинники, що спричиняють ситуацію, яка тягне за собою торгівлю людьми.

  Учасників тренінгу забезпечили буклетами та листівками з інформацією та контактами з питань підтримки постраждалих від ТЛ.

   Твоє життя безцінне! Бережи його! Не стань живим товаром!

    

   

   

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (19.07.2017)
Переглядів: 68 | Рейтинг: 5.0/1
Вітаю Вас Гість