Новини

Головна » Статті » Події

АКЦІЯ «ЧИТАЧ З КОЛИСКИ»

   Родина й книга – теми глибокі й багатогранні. У сучасному інформатизованому світі зменшується кількість часу, який діти, підлітки, юнацька аудиторія проводять з книжкою в руках. Сьогодні для того, щоб малеча читала, необхідно прикладати значно більше зусиль, ніж раніше.

   Завідуюча бібліотекою-філією с. Орелець  Надія Харітоник у співпраці з Орелецьким ФАПом, провели акцію «Читач із колиски», саме тоді, коли проводили медичний огляд педіатр Дідух Галина Миколаївна, зав. ФАПом Плешкан Михайло Васильович та сімейна медсестра Юрах Марина Петрівна. Завданням акції було залучити якомога більше молодих батьків до читання та привити любов до книги маленьким майбутнім користувачам книгозбірні.

   Для батьків юних читачів було проведено прем’єру книги «27 причин читати книгу», в якій розповідається, які саме переваги приготував для нас технологічний прогрес. Під час невимушеної розмови бібліотека поповнилася іще одним користувачем - матусею 4-річного Дениса, Петрук Надією. Нова користувачка взяла книгу Б. Шоу «Магда, батькова дочка», а малята, скориставшись нагодою, із великою цікавістю переглядали виставку, яку презентувала завідуюча бібліотекою-філією.

   На завершення акції Надія Богданівна запросила всіх присутніх завітати до бібліотеки та ознайомитись із іншими унікальними книгами.

   

 

Категорія: Події | Додав: Снятин_ЦРБ (19.07.2017)
Переглядів: 113 | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас Гість